Kategorie
Aktualności

Oznakowanie, którego nie sposób przeoczyć. Oto reprezentacyjne pylony reklamowe

Nie trzeba szukać daleko, żeby zauważyć, jak dużą popularnością cieszą się pylony reklamowe. Te eleganckie znaki służą do informowania przechodniów oraz kierowców, że właśnie mijają wejście lub wjazd do danego miasta, firmy albo w jakim kierunku powinni się udać, żeby dotrzeć do miejsca, którego szukają. Pylon nie ma zapadać w pamięć, lecz przekazywać prosty komunikat. W tym właśnie tkwi haczyk: sygnał powinien być jasny i czytelny oraz umożliwiać jak najszybsze odnalezienie drogi do celu.

Pylon reklamowy to wizytówka firmy. Niewiele osób wie, jak dużo od niego zależy

Wyróżnić należy dwie sytuacje: w pierwszej potencjalny klient mniej więcej wie, gdzie znajduje się firma lub inne miejsce, które chce odwiedzić. Wówczas udaje się on na konkretną ulicę i szuka oznakowania, wskazującego wejście. W drugim przypadku osoba nie zna danej firmy, lecz rozgląda się w poszukiwaniu usługodawcy lub sklepu. Może to być stacja paliw lub supermarket. Gdy zostaną one prawidłowo oznakowane, zachęcą, by je odwiedzić. Pylon reklamowy sprawi, że osoba otrzyma czytelną informację, gdzie jest wjazd i wejście do budynku, sklepu czy na plac. Powinno wystarczyć jedno spojrzenie, żeby wiedzieć dokąd iść i bez problemu trafić dokładnie tam, gdzie się chce. W naszej firmie zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem m.in. nowoczesnych pylonów reklamowych. Wiemy, jak duże znaczenie ma odpowiednie oznakowanie miejsc, dlatego z pełnym zaangażowaniem podejmujemy się realizacji pylonów zewnętrznych i wewnętrznych różnego typu.

Promowane usługi są chętniej wybierane przez klientów. Reklamie mówimy: tak!

Wyobraźmy sobie dwie podobne firmy, znajdujące się na tej samej ulicy. W obu miejscach można otrzymać ten sam towar w identycznej cenie, lecz klienci ustawiają się w kolejce tylko do jednych drzwi, drugą firmę omijając bez zastanowienia. Sekret tkwi w reklamie. Nie tej, którą ktoś przypadkowo zauważy w gazecie czy na ulotce, ale bezpośrednio tu i teraz. Tak działa pylon reklamowy, wołający potencjalnych klientów, zapraszający przechodniów, nakłaniający kierowców do tego, by zjechali z trasy. Może być kolorowy i podświetlany albo klasyczny, z prostą grafiką w kształcie strzałki wskazującej na wejście. Umieszczony w bezpośrednim sąsiedztwie firmy sprawi, że przechodnie nie będą się zastanawiać i choćby z ciekawości zajrzą do środka, sprawdzą co kryje się za profesjonalnie oznaczonymi drzwiami. Nikt go nie przeoczy, mało kto go zignoruje. Słowem – ten nośnik reklamy zewnętrznej jest godny uwagi i warto przemyśleć jego zamówienie.