Kategorie
Aktualności

Masz już kaseton? A może potrzebujesz nowego?

Technika, podobnie jak wiele innych dziedzin naszego życia, nie stoi i nie może stać w miejscu. Wielkie znaczenie mają nie tylko rewolucyjne wynalazki, ale także każda z pozoru drobna innowacja czy usprawnienie. Nośniki reklamy nie stanowią tu wyjątku. Obecnie stosowane kasetony znacznie różnią się od tych, jakie instalowane były przed laty. Warto więc rozważyć modernizację swojego szyldu, aby mógł on stanowić doskonałą wizytówkę i skuteczna reklamę przez wiele następnych lat.

Jeszcze trwalsze i bardziej estetyczne

O tym, jak ważne jest, by zdobiący placówkę handlową czy punktu usługowy szyld odznaczał się dostatecznie efektownym wyglądem i skutecznością ekspozycji znajdującej się na nim treści, nie trzeba nikogo przekonywać. Kasetony reklamowe, nierzadko z możliwością ich podświetlenia, już dawno stały się na naszych ulicach pewnego rodzaju standardem – nierzadko w którąkolwiek stronę dowolnego miasta się nie skierujemy, różnokolorowe elementy tego typu widujemy niemal wszędzie.

Te, które dzisiaj oferujemy naszym Klientom zostawiają jednak daleko w tyle rozwiązania sprzed lat. W dużej mierze jest to zasługa stosowanych obecnie materiałów. W naszej pracy korzystamy z aluminium, plexi, ale także dibondu, czyli czyli kompozytu aluminiowo-polietylenowego, odznaczającego się dużą sztywnością, wysoką odpornością na warunki pogodowe, a także, przy zastosowaniu właściwych metod, możliwością łatwego wycinania najróżniejszych kształtów. Bardzo efektowne kasetony, które zachowują swoje zalety przez bardzo długi czas dzięki swojej znakomitej trwałości, doceni każdy, kto dba o to, by efektywnie wydawać swoje pieniądze.

Istotną innowacją, jaka szturmem opanowała tą branżę w ostatnim czasie, jest ponadto oświetlenie wykorzystujące technologię LED. Minęły więc definitywnie czasy świetlówek, nie zawsze gwarantujących optymalne podświetlenie, a przede wszystkim niezwykle wrażliwych na awarie i uszkodzenia, nawet przy nieszczególnie silnych uderzeniach. LED to pewność nieprzerwanej pracy, a jednocześnie sposób na obniżenie zapotrzebowania na energię.

Powierzaj wykonanie specjalistom

Oczywiście cały ten ogromny potencjał, jaki kryje się w dostępnych dziś rozwiązaniach, trzeba umieć wykorzystać. Możliwość precyzyjnej obróbki stosowanych w produkcji kasetonów materiałów otwiera prze projektującymi je osobami duże możliwości. Jednak nawet najdoskonalsze formy graficzne to wciąż nie wszystko. Pełne zadowolenie z użytkowania wyrobu jest możliwe, gdy wykonany zostanie on z najwyższą starannością, pozwalającą dokładnie odwzorować projekt, a także eliminującą ryzyko przedwczesnych awarii czy innych defektów. Dlatego właśnie warto takie zadania powierzać właśnie nam. W ciągu wielu lat obecności na rynku już wiele razy udowodniliśmy, że w tej dziedzinie nie mamy sobie równych, a efekty naszej pracy z powodzeniem służą najróżniejszym firmom i instytucjom. Wysokie umiejętności i bogate doświadczenie pracowników, a także właściwe wyposażenie naszego zakładu pozwala nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.