Kategorie
Aktualności

Litery 3d jako nowoczesny sektor reklamy. Zapraszamy do sprawdzenia, co warto wiedzieć na ich temat

Współczesny świat bombarduje nas nimi z każdej strony, nie pozwalając przejść obok obojętnie. Reklamy wykorzystujące litery 3d, bo o nich mowa, mają w dzisiejszych czasach ogromną moc sprawczą. Oddziałują nie tylko na wyobraźnię odbiorców, ale też przekonują ich do podejmowania określonych działań. Jednym z nich są odwiedziny w danym miejscu, na przykład w restauracji. Poniżej prezentujemy wybrane typy liter przestrzennych, jakie warto wziąć pod uwagę, planując reklamę zewnętrzną swojej firmy.

Styrodur jest numerem jeden, jeśli chodzi o litery 3D!

Litery przestrzenne można stworzyć z przeróżnych materiałów, przy czym na wyjątkową uwagę zasługuje styrodur. Jest on odporny na niekorzystne warunki pogodow e i ekologiczny, a jego jednorodna struktura pozwala tworzyć z niego litery 3D wszelkiej maści. Z powodzeniem można je montować na zewnątrz, bez obaw, że zostaną zniszczone już przez pierwsze opady deszczu. Spod naszych rąk wyszły już dziesiątki wytrzymałych liter ze styroduru, lecz wciąż mamy ochotę poszerzać listę realizacji o kolejne, coraz to wymyślniejsze i jeszcze bardziej skuteczne.

Jeśli zatem szukają Państwo reklamy zewnętrznej, która będzie doskonale widoczna już z daleka, efektowna, a jednocześnie czytelna, litery 3d spełnią Wasze oczekiwania. To, z jakiego materiału zostaną one wykonane, będzie miało znaczenie głównie estetyczne, ponieważ trwałość jest perfekcyjna zarówno w przypadku styroduru, jak też plexi i innych, używanych przez nas tworzyw. Szczególnie rekomendujemy jednak styrodur, ze względu na ogromne możliwości, związane z wycinaniem skomplikowanych kształtów. Dlatego jeśli marzy się Państwu fantazyjna reklama 3D i nie chcecie przepłacać, koniecznie skontaktujcie się z nami w sprawie przygotowania wstępnego projektu. Zaczniemy od razu, żeby nie tracić czasu na zbędne formalności. A im szybciej zabierzemy się za projektowanie, tym krócej będą Państwo czekać na gotowe litery.

Czemu akurat litery 3D? Może wystarczy zwykły szyld?

Szyld reklamowy, podobnie jak różnorodne kasetony reklamowe, nie wszędzie się zmieści i nie w każdym miejscu będzie się dobrze prezentował. Litery 3D mają to do siebie, że można je precyzyjnie dopasować do konkretnego miejsca, w jakim mają zawisnąć. Poza tym są dużo bardziej atrakcyjne cenowo, zwłaszcza gdy decydujemy się na klasyczny napis. Reklamy podświetlane będą droższe, lecz też efektowniejsze. Jeżeli zależy Państwu na wyróżnieniu swojej firmy, litery przestrzenne nadadzą się do tego lepiej, niż inne formy szyldów. Bez znaczenia będzie, czy prowadzicie restaurację czy zakład kosmetyczny, ponieważ litery 3D można idealnie dostosować wyglądem i stylem do każdego miejsca. Zwłaszcza, gdy do ich wykonania wykorzystamy nie tylko styrodur lub plexi, ale także szkło akrylowe albo kompozyt wysokiej jakości.

Wychodząc naprzeciw sztuce reklamowej XXI wieku, tworzymy dopracowane w każdym szczególe reklamy wewnętrzne i zewnętrzne. Skoro zainteresowały Państwa litery przestrzenne, zapraszamy do zapoznania się również z innymi naszymi realizacjami. Staramy się, aby reklamy naszej produkcji wykraczały poza schematy i były skuteczne, bo przecież na tym polega ich główne zadanie. Nie ma więc sensu poświęcać uwagi zwyczajnym reklamom. Pora dać szansę nowościom w najlepszej odsłonie – Serdecznie zapraszamy do kontaktu!